Haber

Avukatı gelişmeyi paylaştı! Netflix’ten suç örgütünün elebaşı Sedat Peker’e proje teklifi

Suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, katıldığı bir yayında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Türkiye’de de hizmet veren dünyaca ünlü dijital içerik platformu Netflix’in Sedat Peker’e proje teklifi yaptığını öne süren Barkın, bu girişimin Birleşik Arap Emirlikleri’nde kaçak olan Peker’in YouTube videolarının ardından geldiğini söyledi. (BAE).

IMDB’DE KATEGORİ AÇILMASI İLE BAŞLADILAR

Filmler, diziler, televizyon programları, video oyunları ve internet içeriklerine ilişkin bilgilerin yer aldığı çevrimiçi bilgi bankası IMDb’de Peker için bir kategori açılmasının Netflix gruplarının ilgisini çektiğini belirten Barkın, bunun ardından Netflix’in Peker ile iletişime geçtiğini iddia etti.

“İNSANLAR BAZI BÜYÜK HİKAYELER YAZDI AMA…”

Peker’in avukatı Ersan Barkın, katıldığı bir YouTube programında, “Netflix’e resmi teklif geldi. Sedat Peker’in görüntüleri IMDb’ye düştüğünde insanlar biraz şaka yaptı ama aslında Netflix’ten Sedat Peker ile iletişim kuruldu. ” kullanılmış.

PEKER CEVAPLARINI DA AKTARDI

Barkın, Peker’in Netflix’ten gelen teklife de yanıt verdiğini belirterek, “Kim oynuyor bilmiyorum ama oyunculuk yeteneğinden çok kendi hayatında çok çılgın bir karakter olmalı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu