Yaşam

Osman Gökçek kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Osman Gökçek Melih Gökçek’in Oğlu mu?

Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek’in hayatına ilişkin detaylar yeniden araştırılmaya başlandı. Osman Gökçek’in mesleğini ve aile hayatını merak edenler, gözlerini arama motorlarına çevirdi. Peki Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Osman Gökçek Melih Gökçek’in oğlu mu? Detaylar burada…

Osman Gökçek kimdir?

Osman Gökçek, 12 Ekim 1983’te Ankara’da doğdu. İlkokulu Hamdullah Suphi İlkokulu’nda tamamladıktan sonra ortaokulu TED Ankara Koleji’nde okudu. Liseyi Samanyolu Koleji’nde tamamladı. Lisans eğitimini Başşehir Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde tamamlamıştır.

Osman Gökçek’in Kariyeri

9 Mart 2003’te 2002’de kurulan Keçiören Gençlik Derneği’nin liderliğini yaptı. 2006’da Çankaya Gönüllüleri Derneği’nin Başkanlığını yaptı. “Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu” ve “Çankaya Gönüllüleri Derneği Başkanlığı” misyonlarını sürdürmektedir. 15 gençlik derneğinin Başşehir Gençlik Federasyonu çatısı altında toplanmasını sağladı. Kanal 6’da 12 hafta boyunca “Gençlik Gibi Var mı?” Programı üretti. 2010 yılında başladığı Beyaz TV’de Genel Yayın Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Osman Gökçek Melih Gökçek’in Oğlu mu?

Osman Gökçek, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğludur.

Osman Gökçek Sosyal Medya Hesapları

Youtube

instagram

heyecan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu